İHRACAT HABERLERİ
 • Kolombiya, Yangına dayanıklı elbise sarf malzemeleri talebi

  Kolombiya-da güvenlik giysileri ve ayakkabıları üretmekte olan bir firma yetkilisi- yangına dayanıklı giysilerin imalatında kullanmak üzere fermuar- iplik- düğme- cırt vb. sarf malzemelerin temini konusunda Türk tedarikçiler aramaktadır..


 • Arjantin, Kot giysiler ürettirmek istiyor

  Merkezi Arjantin-de olup 6 farklı Latin Amerika ülkesinde 95 mağazası olan büyük bir hazır giyim markası kendileri için kot giyim ürünleri fason olarak üretebilecek Türk firmalar aradıklarını beyan etmiştir..


 • Ürdün, Hastane malzemeleri ithal etmek istiyor

  Ürdünlü müşteri hastane sarf malzemeleri- ameliyat malzemeleri gibi medikal sarf malzemelerin toptan temini konusunda düzenli çalışabileceği Türk tedarikçiler aramaktadır..


 • Fransız Polinezyası, Ev tekstili ithal etmek istiyor

  Fransız Polinezyası-ndan irtibata geçen bir firma- pamuk bambu karışımı ev tekstili ürünleri ve havlu çeşitleri üzerine bir mağaza açmayı ve sadece Türk malı ürünler satmayı planladığını belirterek tedarikçiler aramaktadır..


 • Şili, Galvanizli tel çeşitleri ithal edecek

  Şilili tüccar firma farklı ebatlarda galvanizli tel çeşitleri konteyner bazında düzenli olarak ithal etmek istemekte olup Türk tedarikçilerden fiyat teklifleri talep etmektedir..